βρείτε Κεφαλή κυλίνδρου θερμοκρασίας εξαγομένων από την Κίνα προμηθευτές
υπηρεσία δίκαιων εμπορικών συναλλαγών
μου στείλετε τις πιό πρόσφατες επιφυλακές προϊόντων
(Κανένα SPAM - δεν θα πωλούσαμε ή δεν θα μοιραζόμαστε τη διεύθυνση ηλεκτρονικού ταχυδρομείου σας.)
Αρχική Σελίδα Προϊόνταόργανο μέτρησης θερμοκρασίας

Διπλός OM3 προσαρμοστής οπτικών ινών LC, προσαρμοστές οργάνων δοκιμής/μέτρησης

Διπλός OM3 προσαρμοστής οπτικών ινών LC, προσαρμοστές οργάνων δοκιμής/μέτρησης

καλής ποιότητας Διπλός OM3 προσαρμοστής οπτικών ινών LC, προσαρμοστές οργάνων δοκιμής/μέτρησης πωλήσεις

Μεγάλες Εικόνας :  Διπλός OM3 προσαρμοστής οπτικών ινών LC, προσαρμοστές οργάνων δοκιμής/μέτρησης

SHENZHEN DYS FIBER OPTIC TECHNOLOGY CO.,LTD

Verified Supplier

Shenzhen(China)

Business type: Manufacturer, Exporter, Seller

Telephone : 86-0755-29650336

2/F,7Building, Tangtou Industrial Zone 3rd, Shiyan Town, BaoAn District, Shenzhen, P. R. China

Λεπτομέρειες:

Τόπος καταγωγής: Shenzhen(China)
Μάρκα: DYS/OEM
Πιστοποίηση: IS09001-2015.ROHS
Αριθμό μοντέλου: LC Οπτικών Ινών Adapter

Πληρωμής & Αποστολής Όροι:

Ποσότητα παραγγελίας min: 10pcs
Τιμή: 1-10usd/pcs
Συσκευασία λεπτομέρειες: Μεμονωμένο κιβώτιο ή σύμφωνα με το αίτημα του πελάτη
Χρόνος παράδοσης: 3-5 εργάσιμες ημέρες
Όροι πληρωμής: T/T ή L/C, Western Union ή Paypal
Δυνατότητα προσφοράς: 500000PCS/μήνας
Λεπτομερής Περιγραφή Προϊόντος

 

 

Διπλός OM3 προσαρμοστής οπτικών ινών LC, προσαρμοστές οργάνων δοκιμής/μέτρησης

 

Γρήγορη λεπτομέρεια:

 

Πρότυπος αριθμός: LC OM3

 

Χρώμα Boby: Aqua

 

Συσκευασία: Πλαστικό κιβώτιο

 

Λεπτομέρεια παράδοσης: Σε 3 ημέρες

 

 

Διπλή OM3 λεπτομέρεια προσαρμοστών LC:

 

Οι προσαρμοστές συζευκτήρων ινών σας αφήνουν να συνδυάσετε τα καλώδια μαζί για να επεκτείνουν το δίκτυο ινών σας και να ενισχύσουν το σήμα του.

Παράγουμε τους πολλαπλού τρόπου και singlemode συζευκτήρες. Οι πολλαπλού τρόπου συζευκτήρες χρησιμοποιούνται για τις μεγάλες μεταφορές δεδομένων στις πιό σύντομες αποστάσεις. Οι Singlemode συζευκτήρες χρησιμοποιούνται για τις μεγαλύτερες αποστάσεις όπου το λιγότερο στοιχείο μεταφέρεται. Οι Singlemode συζευκτήρες επιλέγονται χαρακτηριστικά για το δικτυακό εξοπλισμό στα διαφορετικά γραφεία και χρησιμοποιούνται στον εξοπλισμό δικτύων μέσα στην ίδια κεντρική σπονδυλική στήλη στοιχείων

 

Ο προσαρμοστής οπτικών ινών προσαρμοστών οπτικών ινών της οπτικής ίνας DYS pdoduce οι τύποι FC, Sc, ST, LC, MU, MTRJ, E2000, DIN, D4, MPO, fc-Sc, fc-ST, Sc-ST, lc-FC, lc-Sc κ.λπ. Η περιεκτική κατασκευή του συνδετήρα, της καλής και χαμηλής απώλειας εισαγωγής και των υψηλών returnloss μπορεί οι απαιτήσεις γρήγορα, ακριβείς, lastingand σταθερή σύνδεση στα διαφορετικά περιβάλλοντα!

 

Εφαρμογή

 

Σύστημα CATV

Τηλεπικοινωνίες

Οπτικά δίκτυα

Όργανα δοκιμής/μέτρησης

Ίνα στο σπίτι

 

Χαρακτηριστικό γνώρισμα:

 

υψηλή ακρίβεια μεγέθους

Καλή επανάληψη

Καλό changeability

Καλή σταθεροποίηση θερμοκρασίας.

Υψηλός wearable.

 

Προδιαγραφές:

 

 

ΠΡΟΔΙΑΓΡΑΦΕΣ

Απώλεια εισαγωγής <0>
Το βούλωμα και αποσυνδέει τη δύναμη 200-600 (g/f)
Διάρκεια συνδέστε και αποσυνδέστε 1000times
Λειτουργούσα θερμοκρασία -40+75
 
ΔΙΑΤΑΓΗ ΤΩΝ ΕΠΙΛΟΓΩΝ
Υλικό κατοικίας Υλικό μανικιών Κανάλι Εφαρμογή
Νικέλινος ορείχαλκος Zirconia Simplex SC/PC
  χαλκός διπλός SC/APC

 

Διπλός OM3 προσαρμοστής οπτικών ινών LC, προσαρμοστές οργάνων δοκιμής/μέτρησης

 

Διπλός OM3 προσαρμοστής οπτικών ινών LC, προσαρμοστές οργάνων δοκιμής/μέτρησης

 

Ανταγωνιστικό πλεονέκτημα

 

DYS επιβάλλουν αυστηρά το ποιοτικό σύστημα διαχείρισης ISO9001, τις επιχειρήσεις με τις καλές εγκαταστάσεις και την κατάλληλη διαχείριση ανθρώπινων δυναμικών για να εξασφαλίσουν τη σταθερότητα ποιότητας των προϊόντων και την άριστη απόδοση και η καλή υπηρεσία μεταπωλήσεων, για να κερδίσει την εμπιστοσύνη των πελατών, productsexported στην Ευρώπη και τις Ηνωμένες Πολιτείες και τις νοτιοανατολικές ασιατικές χώρες.

 

Πιστοποιητικό του τίτλου σπουδών

 

Διπλός OM3 προσαρμοστής οπτικών ινών LC, προσαρμοστές οργάνων δοκιμής/μέτρησης

 

Η ομάδα μας

Διπλός OM3 προσαρμοστής οπτικών ινών LC, προσαρμοστές οργάνων δοκιμής/μέτρησης

Στοιχεία επικοινωνίας
China Pressure Gauge Products Directory

Στείλετε το ερώτημά σας απευθείας σε εμάς (0 / 3000)